Viewfield (8.x-3.0-beta6) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: - None -
da: - Ingen -

en: View
da: Vis

en: Inline
da: Integreret

en: Edit view
da: Rediger oversigt

en: Arguments
da: Parametre

en: Hidden
da: Skjult

en: Default value
da: Standardværdi

en: Above
da: Ovenover

en: Items to display
da: Antal elementer

en: About
da: Om

en: View name.
da: Views-navn.

en: Uses
da: Bruger

en: Field types
da: Felttyper

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Visually Hidden
da: Skjult visuelt

en: Entity reference selection plugin settings
da: Indstillinger for entity-reference-valg-plugin
