Viewfield (8.x-3.0-beta7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: - None -
af: - Geen -

en: View
af: Wys
