Viewfield (8.x-3.0-beta8) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: - None -
hy: - Չկա -

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
