Viewfield (8.x-3.0-beta9) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Edit view
th: แก้ไขมุมมอง

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Above
th: ด้านบน

en: Items to display
th: รายการที่จะแสดง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
