Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: AND
bo: དང་།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
