Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: AND
fi: JA

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: About
fi: Tietoja

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys
