Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: AND
gl: E

en: Loading...
gl: Cargando...

en: About
gl: Información

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
