Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Views
he: היבטים

en: AND
he: וגם

en: Loading...
he: טוען...

en: About
he: אודות

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית
