Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: AND
nl: EN

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: About
nl: Over

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen
