Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: AND
fa: و

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: About
fa: درباره

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار
