Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: AND
ru: И

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: About
ru: Информация

en: Autocomplete
ru: Автодополнение
