Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: AND
ta: மற்றும்

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: About
ta: பற்றி

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
