Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: AND
sv: OCH

en: Loading...
sv: Laddar...

en: About
sv: Om

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande
