jQuery-viewport-checker (2.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
fr: Spécifiez des pages en utilisant leurs chemins. Entrez un chemin par ligne. Le caractère '*' est un caractère de remplacement. Exemples de chemin : %user-wildcard pour chaque page utilisateur. %front est la page d'accueil.

en: The URL !url could not be downloaded.
fr: Le contenu de l'URL !url n'a pas pu être téléchargé.
