jQuery-viewport-checker (2.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Development
da: Udvikling

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
