jQuery-viewport-checker (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Development
cs: Vývoj

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
