jQuery-viewport-checker (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ro: Specificați paginile utilizând căile acestora. Introduceți o cale pe linie. Caracterul „*” este un wildcard. Un exemplu de cale este %user-wildcard pentru fiecare pagină de utilizator. %front este prima pagină.
