jQuery-viewport-checker (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Development
sv: Utveckling

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
sv: Ange sidor genom att använda deras sökvägar. Ange en sökväg per rad. Tecknet '*' är ett jokertecken. Ett exempel på sökväg är %user-wildcard för varje användarsida. %front är startsidan.
