Views Accordion (2.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: content
cs: obsah

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Random
cs: Náhodný

en: Collapsible
cs: Sbalitelné
