Views Accordion (2.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: content
gl: contido

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Event
gl: Evento

en: Random
gl: Aleatorio

en: Collapsible
gl: Plegable
