Views Accordion (2.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: content
lv: saturs

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Event
lv: Notikums

en: Random
lv: Nejaušs

en: Collapsible
lv: Savēršams
