Views Accordion (2.0.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: content
pt: conteúdos

en: None
pt: Nenhum

en: Event
pt: Evento

en: Random
pt: Aleatório

en: Collapsible
pt: Colapsável

en: Grouping field number %i
pt: Número de agrupamento do campo %i
