Views Accordion (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: None
de: Keine

en: Event
de: Ereignis

en: Random
de: Zufall

en: Collapsible
de: Zusammenklappbar

en: Mouseover
de: Mauszeiger darüber

en: Click
de: Klick

en: Row @number
de: Zeile @number

en: Controls the height of the accordion and each panel.
de: Steuert die Höhe des Akkordeons und jedes Paneels.

en: Whether all the sections can be closed at once. Allows collapsing the active section.
de: Ob alle Abschnitte auf einmal geschlossen werden können. Erlaubt das Zusammenklappen des aktiven Abschnitts.
