Views Accordion (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Random
ca: Aleatori

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Grouping field number %i
ca: Agrupament de camp número %i
