Views Add Button (2.0.9-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Preserve certain tags
es: Preservar ciertas etiquetas

en: Add @bundle
es: Añadir @bundle

en: Should replacement tokens be used from the first row
es: Si debe mostrarse tokens de sustitución desde la primera fila
