Views Add Button (2.0.9-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Preserve certain tags
pl: Zachowaj określone znaczniki

en: Add @bundle
pl: Dodaj @bundle

en: Should replacement tokens be used from the first row
pl: Czy wzorce podstawiania powinno stosować się od pierwszego wiersza
