Views Add Button (2.0.9-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Preserve certain tags
uk: Залишати певні теґи

en: Add @bundle
uk: Додати @bundle

en: Should replacement tokens be used from the first row
uk: Чи мають замінники використовуватись з першого рядка
