View Addons (1.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Views
lv: Skati

en: User
lv: Lietotājs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Bundle
lv: Komplekts
