View Addons (1.2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Views
oc: Vistas

en: User
oc: Utilizaire

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Bundle
oc: Paquet
