View Addons (1.3.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Views
ar: الرؤى

en: User
ar: مستخدم

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Bundle
ar: الحزمة
