View Addons (1.3.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Views
fr: Vues

en: User
fr: Utilisateur

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: Add new item
fr: Ajouter un nouvel élément

en: CSS Classes
fr: Classes CSS

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type
fr: Type d'entité
