View Addons (1.3.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Views
gl: Vistas

en: User
gl: Usuario/a

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Bundle
gl: Paquete
