View Addons (1.3.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Views
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Bundle
ja: バンドル
