View Addons (1.3.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Views
lt: Vaizdai

en: User
lt: Narys

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: CSS Classes
lt: CSS klasės

en: Bundle
lt: Paketas
