View Addons (1.3.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Views
nl: Overzichten

en: User
nl: Gebruiker

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: CSS Classes
nl: CSS-klassen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
