View Addons (1.3.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Views
fa: نماها

en: User
fa: کاربر

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Bundle
fa: بسته
