View Addons (1.3.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Bundle
ta: பொதி
