View Addons (1.2.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Views
az: Görünüşlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Bundle
az: Paket
