View Addons (1.2.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Views
tr: Görünümler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
