Views Advanced Cache (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti

en: The length of time raw query results should be cached.
lv: Neapstrādāto vaicājumu rezultātu kešatmiņas ilgums.

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
lv: Renderētas HTML izvades kešatmiņas ilgums.

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
