Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
bo: ཐོག་མའི་འདྲི་ཞིབ་མཇུག་འབྲས་བར་གསོག་བྱེད་པའི་སྐར་ཆའི་ཚད།

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
bo: མངོན་ཡོད་པའི་HTML ཕྱིར་འདོན་བྱས་པ་དེ་བར་གསོག་བྱེད་པའི་སྐར་ཆའི་ཚད།

en: Custom time values must be numeric.
bo: རང་བཟོའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས་དེ་ངེས་པར་ཏུ་ཨང་ཀི་ཡིན་དགོས།
