Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Arguments
et: Argumendid

en: Seconds
et: Sekundid

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Query results
et: Päringu tulemused

en: The length of time raw query results should be cached.
et: Päringu tulemuste vahemälus hoidmise aeg.

en: Rendered output
et: Esitamisväljund

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
et: HTML väljundi vahemälus hoidmise aeg.

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: Custom time values must be numeric.
et: Kohandatud ajaväärtused peavad olema numbrilised.
