Views Advanced Cache (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Seconds
tr: Saniye

en: Never cache
tr: Hiçbir zaman önbelleğe alma

en: Query results
tr: Sorgu sonuçları

en: The length of time raw query results should be cached.
tr: İşlenmemiş sorgu sonuçlarının önbelleğe alınacağı süre.

en: Rendered output
tr: Görüntüsü oluşturulan çıktı

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
tr: Görüntüsü oluşturulan HTML çıktısının önbelleğe alınacağı süre.

en: @argument title
tr: @argument başlığı

en: @argument input
tr: @argument girdisi

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
tr: İşlenmemiş sorgu sonuçlarının önbelleğe alınacağı saniye cinsinden süre.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
tr: Görüntüsü oluşturulan HTML çıktısının önbelleğe alınacağı saniye cinsinden süre.

en: Custom time values must be numeric.
tr: Özel zaman değerleri sayısal olmalıdır.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
tr: Aşağıdaki değiştirme belirteçleri bu alan için kullanılabilir. Görüntü oluşturma sırası nedeniyle, bu alandan sonra gelen alanları kullanamayacağınızı unutmayın; burada listelenmeyen bir alana ihtiyacınız olursa alanlarınızı yeniden düzenleyin.
