Views Advanced Cache (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Seconds
ca: Segons

en: Never cache
ca: No desis mai

en: Query results
ca: Resultats de consulta

en: The length of time raw query results should be cached.
ca: El període de temps que cal desar en memòria cau els resultats de les consultes sense filtrar.

en: Rendered output
ca: Sortida processada

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
ca: El període de temps que cal desar en memòria cau la sortida en HTML.

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
ca: El temps en segons que s'ha de desar a la memòria cau el resultat sense filtrar.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
ca: El temps en segons que s'ha de desar a la memòria cau la sortida en HTML.

en: Custom time values must be numeric.
ca: Els valors personalitzats d'hora han de ser numèrics.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
ca: Els següents tokens de reemplaçament estan disponibles per a aquest camp. Tingueu en compte que a causa de l'ordre de la representació, no es poden utilitzar camps que vénen després d'aquest camp; si necessiteu un camp que no figura en aquesta llista, cal que reorganitzeu els vostres camps.
