Views Advanced Routing (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Options
fi: Valinnat

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Route
fi: Reitti
