Views Advanced Routing (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Options
ca: Opcions

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Route
ca: Ruta
