Views Advanced Routing (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Options
pt: Opções

en: Defaults
pt: Padrões

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Route
pt: Rota
