Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Options
de: Optionen

en: Defaults
de: Standards

en: Requirements
de: Voraussetzungen
