Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Options
ro: Opțiuni

en: Defaults
ro: Implicite

en: Route
ro: Rută
