Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Options
tr: Seçenekler

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Route
tr: Yol
